№233: Про встановлення розміру орендної плати для ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області»

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «31» травня 2013 року, № 233

м. Кіровоград

 

Про   встановлення розміру орендної
плати  для ТМО «Центр екстреної
медичної допомоги та медицини 
катастроф у Кіровоградській області»

Відповідно до п.п.19,20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» про надання в оренду приміщення для розміщення пункту швидкої медичної допомоги,

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Встановити розмір орендної плати 1(одна) гривня в рік для територіального медичного об’єднання  «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» при наданні в оренду приміщень для розміщення пункту швидкої  медичної допомоги  по Кіровоградській ЦРЛ – кімната 12,79 кв.м., гараж 43,0 кв.м.

2. Встановити розмір орендної плати 1(одна) гривня в рік для територіального медичного об’єднання  «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» при наданні в оренду приміщень для розміщення пункту швидкої  медичної допомоги  по Аджамській дільничній лікарні – кімната 11,16 кв.м., кімната 8,46 кв.м., гараж 25,16 кв.м.

3. Головному лікарю Кіровоградської ЦРЛ Пивоварчуку Ю.П.  укласти договори оренди зазначених у п.п.1,2 цього рішення приміщень для розміщення пунктів швидкої медичної допомоги.  

 

 

Голова районної ради
О.Євміна