№227: Про Програму підтримки та розвитку газети Кіровоградської районної ради та районної державної адміністрації “Зоря” на 2013-2015 роки

КІРОВОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА
ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ


РІШЕННЯ

від «31» травня 2013 року, № 227

м. Кіровоград

 

Про Програму
підтримки та розвитку газети
Кіровоградської районної ради
та районної державної адміністрації
“Зоря” на 2013-2015 роки

Відповідно до п.16 ч.1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, розглянувши проект Програми підтримки та розвитку газети Кіровоградської районної ради та Кіровоградської районної державної адміністрації “Зоря” на 2013-2015 роки, 

РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки та розвитку газети Кіровоградської районної ради та районної державної адміністрації “Зоря” на 2013-2015 роки (далі – Програма), що додається.

2. Кіровоградській районній державній адміністрації передбачити видатки на реалізацію заходів Програми за наявності коштів.

3. Редакції газети Кіровоградської районної ради та районної державної адміністрації “Зоря” щорічно інформувати Кіровоградську районну раду про хід виконання Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики.

 

 

Голова районної ради
О. Євміна